Nasze Realizacje

Cukiernia Sowa - CH Sukcesja - Łódź

Oprawy podtynkowe LED BOX AR111 (POJEDYNCZE, PODWÓJNE, POTRÓJNE) oraz taśmy LED.

Firma KINEKSPERT, ul. Przybyszewskiego 167, Łódź

Hale magazynowe oświetlone OPRAWAMI LED HIGH BAY 100W i oprawami liniowym ALR 46W (tu jako zamiennik standardowej oprawy świetlówkowej T8 2 x 58W)

Wspólnoty mieszkaniowe, ul. Mokra i Marysińska

Wymiana standardowych opraw na OPRAWY KLATKOWE LED - 8W (wejścia do klatek) oraz OPRAWY KLATKOWE LED - 6W z mikrofalowym czujnikiem ruchowo-zmierzchowym i obecności.

Hala Sportowa, ul. Obozowa 60, Warszawa

Oprawy liniowe ALR 46W montowane modułowo (po 4 sztuki na profilu) na wysokości 8,5m i 6 m.

FOODMARKET

Realizacja oświetlenia LED w restauracji FOODMARKET , ul.Wróblewskiego 16 w Łodzi wnętrza - oprawy LED DOWNLIGHT 10W - oprawy LED OCZKA 1W elewacja- halogeny LED 32W - oprawy LED FASADOWE 2 x 3W

Oświetlenie parkingu i elewacji przed budynkiem ABC w Łodzi

Realizacja oświetlenia ulicznego led. Zintegrowany moduł zasilający i łatwość montażu pozwoliły na sprawną zamianę dotychczas wykorzystywanych w tym miejscu lamp sodowych o mocy 150W. Lampy doskonale sprawdzają się w monitoringu dając skontrastowany obraz z kamer. Atrakcyjna cena lamp ELI 56W i jej energooszczędność pozwala na szybki zwrot inwestycji. Opis ogólny parametrów technicznych i szczegółowe dane fotometryczne (wersja ang.) zamieszczone są w pliku pdf pod zdjęciem lampy ELI 56W na naszej stronie.

Instytut  Zdrowia Człowieka , SPA w Uniejowie

Hotel SPA w Uniejowie. <br>kompletna realizacja oświetlenia w Instytucie Zdrowia Człowieka w Uniejowie z użyciem opraw ALU koło 5, 7 i 12 W (równieżą w systemie awaryjnym). Do oświetlenia elewacji użyto opraw WALLWASHER i naświetlaczy HP LED

Salon Jubistyl

Salon Jubistyl w galerii handlowej w Sieradzu. <br>Do oświetlenia witryn użyto opraw DOWNLIGHT 10W HP LED oraz żarówek LED GU-10 3W i E-14 3W

Hotel Mościcki w Spale

Hotel Mościcki w Spale. <br>Do oświetlenia wykorzystano żarówki LED GU-10 3W

Salon EA7, salon Emporio Armani, VIST w Manufakturze

Salon EA7 w manufakturze w Łodzi

Sieć kin HELIOS

Sieć kin HELIOS. <br>Została przeprowadzaona kompleksowa wymiana oświetlenia. Między innymi: Świetlówki LED, AR-111, Żarówki GU-10, E-27, E-14 i oprawy DOWNLIGHT 12W i 18W oraz naswietlacze LED.

Cukiernie Sowa

Cukiernie Sowa w C.H Manufaktura, Galerii Łódzkiej i w Pasażu Łódzkim. <br>Realizacja oświetlenia LED w cukierniach Sowa z użyciem opraw ALU koło, ALu kwadrat 7W, 12W i 15W. Użyte zoastały także żarówki i taśmy LED.

Pensjonat Wiatrak

oświetlenie pensjonatu Wiatrak w Lędzinie

Siedlisko k/ Złocieńca

Siedlisko k/ Złocieńca

Oprawa klatkowa 8W

Oprawa klatkowa 8W barwy zimnej na klatce schodowej w budynku biurowym.

Prywatny dom

Oświetlenie w prywatnym domu

Oświetlenie LED w łazience

Oświetlenie LED w łazience

Porównanie taśm LED

Porównanie taśm LED