oszczędność energii

Oświetlenie LED oszczędza energię

Z pewnością Państwo wiecie, że oświetlenie oparte na nowoczesnej technologii LED, dzięki swoim zaletom, w zawrotnym tempie zdobywa coraz większe rzesze zwolenników. Fakt, że wymiana tradycyjnych żarówek na żarówki nowej generacji pozwala na ogromną oszczędność energii, a przy tym umożliwia ograniczenie emisji CO2 do atmosfery sprawia, że każdego dnia zdobywamy nowych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze spośród oferowanych obecnie żarówek, czyli żarówki wysokiej mocy High Power LED. Konstruując ofertę skupiliśmy się na produktach, których jakość świecenia jest najbardziej zbliżona do tej, do której jesteście Państwo przyzwyczajeni w zwykłych żarówkach. Tym właśnie charakteryzują się żarówki High Power LED, które składają się z diod o wysokiej mocy tj. 70 lumenów na diodę o ciepłej barwie. Te diody zastępują kilkanaście do kilkudziesięciu diod 1-2 lm w standardowych żarówkach LED, dając większe natężenie światła.

energia_przyklad1

przykładowa realizacja

energia_przykład2

przykładowa realizacja

W naszej ofercie znajdują się również nowoczesne, sufitowe oprawy LED, profesjonalne taśmy LED oraz wszelkie niezbędne akcesoria LED do eksploatacji i montażu wszystkich oferowanych przez nas produktów.

przykładowa realizacja

przykładowa realizacja

Śledząc dynamicznie rozwijający się rynek produktów LED staramy się na bieżąco uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty.